Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sürgős! A 2015/2016. tanév...

Sürgős! A 2015/2016. tanév május-júniusi érettségi vizsgaidőszak jelentkezési lapjával kapcsolatban tudna segíteni valaki?

Figyelt kérdés

A jelentkezési lapon a második rovat ez: A vizsgatárgyból érettségi eredménnyel rendelkezem, beírtam a középszintűre, hogy igen, mert az van. A harmadik rovat ez: Érettségi bizonyítványomba az előző rovatban jelzett eredményem kérem. Itt lehet választani, hogy hagyományos, közép vagy emelt. Én itt az emeltet írtam be, bár éppen arra jelentkezem most. Ez most akkor így bukta? Mellesleg milyen bizonyítványt kapok arról, hogy emelteztem? Arra vonatkozóan jelöltem be az emeltet, hogy az lesz majd feltüntetve a bizonyítványomban, mivel kell majd a felvételihez. Egyáltalán hibáztam? Van valamilyen hátulütője, ha csinálok még egy jelentkezési lapot?


A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm!



2016. febr. 1. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha már van érettségid, akkor nem kapsz bizonyítányt, csak tanúsítványt, tehát hagyd üresen ezt a rovatot.
2016. febr. 1. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! De még ennyi kérdésem lenne, hogy akkor abból nincs gond, ha csinálok egy újat? Ugyanis ez már létrehozott nekem egy egyéni érettségi iktatószámot.
2016. febr. 1. 13:52
 3/6 A kérdező kommentje:
*annyi
2016. febr. 1. 13:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod módosítani, csinálj nyugodtan másikat. Amíg be nem adtad, úgysem érvényes.
2016. febr. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!
2016. febr. 1. 14:20
 6/6 anonim válasza:

Én is úgy tudom,mint az előző válaszoló/k.Annyit tudnál segíteni,hogy megnézed a kérdésem.Én is most akarok újra érettségizni.

http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__egyeb-..

2016. febr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!