Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » DE levelezős hallgató vagyok.1...

DE levelezős hallgató vagyok.14 kreditet sikerül szereznem ebbe a félévbe, ilyenkor tényleg megszűnik a hallgatói jogviszonyom?

Figyelt kérdés

2016. febr. 1. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha két félév alatt nincs meg a 30 akkor igen.
2016. febr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előző: Már 36 kell (pontosabban: két félév átlagában kell lennie 18-nak), szóval összesen a 2 egymást követő félévben kell 36-ot összeszedni.


[link]

2016. febr. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem teljesíted a 36 kreditet a 2 féléven belül, akkor ÁTSOROLNAK fizetős képzésre, nem a hallgatói jogviszonyod szűnik meg.
2016. febr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Az mindegy hogy a félévben mennyit teljesítesz,az a lényeg,hogy az évi 36 meglegyen.Pont nem rég voltam én is a TO n,mert szakváltás miatt az előző félévben jóval kevesebbet tudtam teljesíteni mint 18 kredit,viszont ezzel a félévvel együtt meglesz a 36 és azt mondták,hogy csak az éves a lényeg.
2016. febr. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! :)
2016. febr. 8. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!