Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetemen hogyan tudom eldönte...

Egyetemen hogyan tudom eldönteni, hogy melyik tárgy milyen témakörbe tartozik?

Figyelt kérdés
Feltétellel elfogadott mesterszakra akarok jelentkezni, és kéne 15 kredit pszichológiából, szociológiából, pedagógiából, kultúratudományból (amire még épkézláb definíció sincs, hogy mit jelent), kommunikációelméletből, kutatásmódszertanból és antropológiából. Aztán majd egy bizottság fogja elbírálni, hogy valóban megvannak-e a kreditjeim, jó tárgyakat vettem-e fel... De tárgyfelvételnél pedig a címen kívül - ami legtöbbször valami frappánsnak tűnni akaró valami - nem igazán lehet tájékozódni, hogy miről is szól a tárgy. Any help?
2016. febr. 1. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Az elbíráló testület nem csak a tárgy nevéből ítélkezik, kell hozzá a tárgy tematikája is - úgy pedig máris be tudják sorolni.
2016. febr. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, nem arra lennék kíváncsi, hogy a testület hogyan dönti el, hanem hogy én hogyan döntöm el.
2016. febr. 1. 22:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Te csak nagyjából tudod, aztán vagy elfogadják vagy nem.
2016. febr. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát azért nem hiszem, hogy ez ilyen sz*r lenne.
2016. febr. 1. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!