Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet még esélyem egy jobb...

Lehet még esélyem egy jobb sulira? :'D

Figyelt kérdés

A 8. oszályos központi írásbeli felvételi (január 16)

Magyar ~ 49 pont

Matek ~ 19 pont


Igen, tudom, a matek ritka pocsék lett, ez lett az eddigi legrosszabb eredményem belőle. Ez eléggé keresztülhúzta a számításaimat, bár reménykedem, hogy azért futja egy legalább középmezőnyös sulira >.< Szerencsére nem írtam be matek szakos tagozatot :'D


Mit gondoltok, elkerülhetem még azt, hogy utcaseprőként végezzem? :'D



2016. febr. 2. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Azt, hogy annyira nem vészes.

Ha ezt kiegészíti egy kitűnő (és esetleg olyan szakot jelölsz, ami a magyart jobb számolja) egész jó gimikbe van esélyed. (Akár ilyen Szent László-Berzsenyi [Budapest] körben, bár nem tudom, hol laksz).

Az első húszba csak olyan szakra van esélyed, ami mondjuk felezi a matekot és akkor 75/58,5 pontod van+jegyek.

2016. febr. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet. Főleg, hogy itt mondják, hogy milyen nehéz volt, meg akikkel írtam, azoknak is nagyon gyenge lett (az enyém is az lett, de ez nem lényeg. xD Rosszabb a tiednél), ilyeneket írtak h 8-3, meg 16-0, alacsony(abb) ponthatárokra lehet számítani (szerintem legalábbis) több helyen ezek után. (Halkan megjegyzem, én esküszöm megölném magam, ha ilyen 11 vagy 16 pontot írnék...)
2016. febr. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Budapesten lakom, 4,6 volt az átlagom 7. osztályban, 8.-ban 4,4 (a javításon kissé kiborítottam a tanerőt :'D)

Elég humán beállítottságú szakokat jelöltem be (magyar, irodalom, töri, angol + választott nyelv), de nem azért, mert tajparaszt vagyok a reál tárgyakhoz, egyszerűen egy töri órától kevésbé kapok hányingert, mint egy biosztól. Gondolom ide jobban számít a magyar.

2016. febr. 2. 19:35
 4/5 melilem ***** válasza:
Nekem is 68 pontom van (matek az 10-el több magyar meg 10-el kevesebb) És egyelőre én sem tudom,hogy ez jónak, vagy rossznak számít-e
2016. febr. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem elég jónak számít, ennyi ponttal napokig ugráltam volna az örömtől, nem pedig az ideg tépett volna szét. Majd írjátok meg, hogy felvettek-e! :)
2016. febr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!