Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 33 évesen elkezdenétek még az...

33 évesen elkezdenétek még az orvosit, ha mindig is erre vágytatok volna?

Figyelt kérdés
Érettségi után nem volt rá lehetőségem, mert dolgoznom kellett. Mostanra vagyok olyan stabil, hogy beleférjen. Na, de ilyenkor már nem késő? Orvosisok, van ilyen idős évfolyamtársatok? Nem röhögnek ki, ha mennék?
2016. febr. 3. 14:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
54%

Bármit elkezdenék bármennyi évesen, ha adott a lehetőség és mindíg is arra vágytam volna!



Miért ne?


És mikor, ha nem most?

2016. febr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:

Nekem bár más szakon, de 49 éves csoporttársam is van.

Elkezdeném, de mellé norvégül tanulni is. :(

2016. febr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom kirohognenek-e, de szerintem nem tudnád elvegezni csak komoly elotanulmanyok (fizika, kémia, biológia) után. Hidd el 18-20 évesen is elég kemény, hatmeg ennyi kihagyással.
2016. febr. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
82%
33 évesen is lehet valaki annyira elhivatott, hogy egy kémia-biológia emelt szintűt letegyen.
2016. febr. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
32%

Jah, csak 18-20 évesen még tanulni sem tud annyit az ember mint későbbi felnőttkorban!

Nem ismer annyi tanulási módszert sem, és türelme sincs annyi, sem motivációja!

2016. febr. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Ebben én is egyet értek. Egyetem elvégzése után kezdek rájönni, hogy mennyiféleképpen lehet még tanulni és nekem melyik a legjobb, mennyivel egyszerűbb lett volna, ha mindig így csinálom. Gimiben minket nem gondolkodásra, hanem magolásra szoktattak. Ha most kezdenék, sokkal hatékonyabban tanulnék.
2016. febr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
67%
És 33 évesen annyi agysejtje és alaptudasa sem. Amikor valaki ennyi kihagyással kezd egy teljesen új dologba vagy az alapokkal kezdi vagy nagyon sokat fog szenvedni. Én a második szakvizsgamra már sokkal de sokkal nehezebben készültem.
2016. febr. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is erre vágytál, megvan minden, 33 évesen Te mégis azzal foglalkozol, röhögnének-e rajtad?
2016. febr. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Tanultam. Csak nem ezt. Biosz -kémia vonalon van diplomám. Csak levelezőn vegeztem és mellette dolgoztam. Alapoztam az életem. Nem nulláról van légbőlkapott ötletem. Csak úgy érzem valami fontos kimaradt az életemből. Olyat tanulni és az lenni, amire vágytam. A pénz nem minden.
2016. febr. 3. 15:11
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, kezdj el készülni és kezdd el. Ha nem megy, nem tetszik, otthagyod. Legalább megpróbáltad! Nehogymár itteni okoskodók befolyásoljanak. Kinevetni senki nem fog, aki orvosi egyetemre bejut, annál intelligensebb.
2016. febr. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!