Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen lehetőségek jöhetnek...

Milyen lehetőségek jöhetnek szóba?

Figyelt kérdés
Felvettek 2014-ben állami ösztöndíjasnak egy viszonylag jónak mondott egyetemre, viszont az első két félév az családi okok miatt nem úgy sikerült, ahogy akartam, így átsoroltak fizetősre...viszont elég hosszú távú befolyásoló tényező ez a két haláleset, és így eljöttem "másodévesként" passzív félévre..ez a második félévem lesz most!. Ha úgy döntök neadjisten, hogy otthagyom a sulit a tanév végétől, milyen fizetési kötelezettségeim vannak az elhasznált állami féléveim után? Vagy van valami jelentősége annak, hogy két passzív félévet töltöttem még ott, és ugy jonnek el? Vagy csak megmondom nekik, hogy ki szeretnék iratkozni, és viszontlátásra? Kérlek segítsetek ki információkkal
2016. febr. 3. 15:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Gyorsan hívd fel a TO-t inkább.
2016. febr. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha tudnád folytatni, felvételizz újra és újra államis leszel. Ha nem jelentkezel be aktívra szeptemberre, akkor automatikusan kiírnak. Azt ha nem felvételizel sehova újra, akkor majd kapsz az Oktatási Hivataltól egy levelet, hogy a 2 félév után 1 félév visszafizetendőd van. Ha újra felvételizel bárhova és bármilyen diplomát szerzel nem kell visszafizess semmit, a mostanira se.
2016. febr. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!