Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha kijártam a 12 évfolyamot...

Ha kijártam a 12 évfolyamot sikeresen, akkor később is bármikor letehetem az érettségit?

Figyelt kérdés

Tehát 12 évfolyam sikeresen teljesítve. De nem érettségizek azzonnal. Akkor azt később is megtehetem? Annélkül hogy éveket kelljen ismét járni valahova.


Köszönöm a válaszokat.


2016. febr. 3. 21:44
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Ne később tedd le, hacsak ha nem külföldre kell menned sürgősen egy jó lehetőség miatt, amiért érdemes. Csak felejtesz, később nem fogod letenni, ha most nem teszed le. Érettségivel jobbak az esélyeid, mint 8 általánossal. Ha nem érettségizel, csak 8 általánosod lesz, amivel sok okj-ra sem mehetsz. Érettségizz le azt ha akarsz akkor később javíthatod az eredményeidet újra érettségivel egy vagy több tárgyból. Egy kettest bárki összehoz és akkor meg van a végzettséged. Szóval érettségizzél le.
2016. febr. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nincs túl sok értelme. Ha nem akarsz egyből felvételizni, akkor menjél mindenből középszintre. Ha később esetleg egyetemre mennél, elég lenne a felvételi tárgyakból újra megírni az érettségit, ha emelt szintű kell. Azt a plusz egy hónapot megéri még végigtanulni a középsuli után :)
2016. febr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Leteszem az érettségit. :)
2016. márc. 16. 11:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Hülyeség várni vele

Meg ha valamiből mondjuk megbuknál most, akkor utána már csak abból kell menni pótozni

2016. aug. 21. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!