Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a helyzet az egyetemmel...

Mi a helyzet az egyetemmel (jog), valóban sokkal nehezebb mint egy gimnázium?

Figyelt kérdés
Óvodában még szüleim azzal ijeszgettek hogy milyen sok dolgom lesz majd az iskolában és hogy milyen nehéz lesz majd ... na ennek a fele se volt igaz , ezután a tanárok ijeszgettek hogy 4. után a "felső" osztályokban milyen kemény lesz az élet ... ez is hazugság volt ... aztán azt mondták a gimnázium rohadt nehéz lesz és aki már 7-8.-ban nem ötös mindenből az nem fogja bírni ... és ez megint csak egy hazugság volt ... most 11.-es vagyok és tervezem hogy Egyetemre megyek jogot tanulni , tapasztalataimból tanulva kissé könnyelműen nézek az a jővőbe és úgy gondolom nem lesz az olyan vészes ... jól gondolom ? Vagy kössem fel a gatyámat mert az egyetemi oktatás tényleg egészen más mint az alsóbb szinteken ?
2016. febr. 8. 18:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is így álltam az élethez. Aztán rájöttem hogy igen, van ami tényleg rohadt nehéz (nem jogot végeztem de megvolt a magam keresztje és igen, van ami tényleg rohadtul fáj (pl. Szülés). Mindenkinek máshol van a határ, amikor valamit már nehéznek érez. Majd az élet megmutatja, neked hol van.
2016. febr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát én jogot tanulok. Nem mondom, hogy vért pisilünk itt az egyetemen, de nem sétagalopp. Az első 1-2 félév nem túl húzós, talán egyedül a róma az, amivel szopatnak, de amint bejön a polgi és a bünti.. Hát.. Szóval fel kell kötni a gatyát, de teljesíthetőkellő szorgalmmal.
2016. febr. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!