Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyit keres egy Corvinuson...

Mennyit keres egy Corvinuson végzett pénzügyes (alapszak) átlagosan?

Figyelt kérdés

2016. febr. 9. 07:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Konkrétan ilyen statisztika nincs, vagy legalábbis én még nem találkoztam vele. A felvi.hu diplomán túl aloldalán vannak ilyen jellegű statisztikák szakokra lebontva. Eszerint a pénzügy és számvitel szakon végzettek havi átlagos bruttó jövedelme 247181 forint (2013 májusi adat). Mivel ebben az összes főiskola/egyetem benne van, feltételezem, hogy a BCE-n végzettek átlagfizetése valamivel magasabb. Illetve azt is érdemes belekalkulálni, hogy -tetszik, vagy sem- a gazdasági szakemberek között a férfiak akár több tízezer forinttal többet is hazavihetnek, mint a nők (a legutóbbi statisztika, amit olvastam, azt hiszem, átlag 60.000 forintról szólt).
2016. febr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennél pontosabb adatot tudok neked mondani: Corvinus GTK frissdiplomás átlagfizetés: nettó 240 ezer.
2016. febr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ebben gondolom benne vannak a büfészakok is pl. Marketing stb.
2016. febr. 9. 21:18
 4/5 anonim ***** válasza:
A marketinget nem nevezném büfészaknak, hiszen elég nagy igény van rá.
2016. febr. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten büfészaknak nem igazán bölcs dolog nevezni a marketinget, amikor egy kezdő marketingmenedzsernek meg van a bruttó 500 ezer.
2016. febr. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!