Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez mire elég kémia emelt szinten?

Ez mire elég kémia emelt szinten?

Figyelt kérdés

Hogyha végigszámolom az Ötösöm lesz kémiából feladatait, illetve végigtöltöm a Villányi-féle kémia feladatgyűjteményt az emelt érettségire, valamint az összes érettségit megoldom visszamenőleg, és párszor elolvasom az elméletet (nagyjából tudom, a számításokat nem gyakoroltam sokat ezelőtt, de azért van egy képem, hogy mit kérhetnek és megy a matek).

Ezekkel körülbelül milyen %-os írásbelit lehet összehozni?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. febr. 11. 01:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Elméleti részre elég amit írtál, számolásnál nagyon fontos a rutinszerzés. Az ötösöm lesz jó erre, abban még egyetemi- és versenyszint is van, de előfordulhat olyan témakör, amiből többet kell gyakorolnod mert nehezebben megy. Tehát ne az legyen a mérce hogy mennyi van benne a könyvben, hanem hogy érzed-e azt hogy jól megy már.
2016. febr. 11. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a választ, rajta vagyok! :) Igen, van pár nehezebb téma ott, meg pár klasszikus feladat, ami szinte minden érettségiben ott van, azokra a végén gondoltam egy ismétlést szánni. :)
2016. febr. 11. 03:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!