Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Február 15-én még lehet...

Pálmus6 kérdése:

Február 15-én még lehet jelentkezni érettségi vizsgára?

Figyelt kérdés
Jogszabály szerint feb 15-ig lehet jelentkezni. Ez azt jelenti hogy még azon a napon is lehet?
2016. febr. 12. 12:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, azt jelenti. De remélhetőleg nem magyar nyelv és irodalomból fogsz érettségizni, mert a szövegértésen elhasalsz.
2016. febr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát ezzel már egy kicsit elkéstél barátom és képzeld pont abból fogok, méghozzá emelt szinten mert a közép ötös lett. Én magam is gondoltam, hogy így van de 100%-ig nem voltam benne biztos és mivel ez elég fontos volt számomra megkérdeztem, mert jogszabályokhoz nem értek, elnézést. Azt viszont látom, hogy te az értelmetlen kötözködéshez értesz csak arra meg senki nem volt kíváncsi.
2016. febr. 19. 11:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze
2019. febr. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!