Ezt megteheti a tanár?

Figyelt kérdés
Ma kiosztott egy dolgozatot amihez oda írta amennyit elértünk mellé meg azt hogy minusz valamennyi pont (6-4=2) és abból a két pontot adta meg szóval 3-as helyett 1-est kaptunk és azt se tudjuk hogy miért vonta le a pontokat. Én ezt szerencsére nem írtam meg mert nem voltam azon az óràn amikor ezt írtuk de miközbe ők ezt írtàk nekem fel kellett dolgoznom két anyagot és vàlaszolgatnom néhàny tankönyvi kérdésre amit be se szedett. Előbb a moza napló jelezte hogy kaptam csopotmunkàra egy 3-ast 12.11-én vagyis tegnap amikor nem is volt órànk. Igazàból egész óràn dolgoztam vele és nem is tudja hogy hogy sikerült amit csinàltam. Lehet így osztàlyozni? Egyébként 8-os vagyok és töriből kaptuk a "jegyet".

2016. febr. 12. 14:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet kérdezni a tanártól, mire kaptál hármast.

Meg lehet kérdezni, miért járt levonás a dolgozatnál.

A tanárnak meg kötelessége magyarázatot adni. Ilyen egyszerű.

2016. febr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!