Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Középfokú angol nyelvvizsgára...

Középfokú angol nyelvvizsgára fellehet készülni 2 hónap alatt?

Figyelt kérdés

Továbbtanuláshoz kellene még egy kis pont. Nem annyira halál fontos, mert max nem vesznek fel nevesebb egyetemre, de azért jó lenne, ha sikerülne.

Sose tanultam angolt, csak órákra jártam be melegedni... ennek ellenére az angol próbaérettségim 56%-os lett.

Nem nagy szám, de azért még se nulla tudással vágnék bele.


Napi 3-4 óra angolozás nem fér bele az időmbe, mert érettségire is készülök. Így lenne még esélyem, hogy sikerül a nyelvvizsga?


2016. febr. 13. 01:45
 1/3 A kérdező kommentje:
Persze akkor is belevágok az angol tanulásba rendesen, ha azt mondjátok nem sikerülne. Max később lesz meg a vizsga (mondjuk nyáron) és nem lesz beleszámítva a pontokba.
2016. febr. 13. 01:47
 2/3 anonim ***** válasza:

Az angol nyelvvizsga emelt szintű érettséginek felel meg. Középszintű próbaérettséginek, legalább 80%-ra (vagy többre) kellett volna sikerülnie, DE ha kellőképp foglalkozol vele, lenne rá esély felkészülni. Én most voltam januárban, viszont előtte különórákra jártam + órán is adtak nyelvvizsgás feladatokat.

Én lehet megpróbálnám, de ezt neked kell eldönteni :D

2016. febr. 13. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem hangzik jól :D

Így nem fogok 2 hónap múlva vizsgázni menni (bár csodák történhetnek még). Bánom már, hogy nem tanultam eddig, de ez van.

Attól még elkezdek angolozni, mert egyetem előtt megszeretném csinálni + az angol érettségihez is jól jön majd a tudás, amit addig összetudok szedni. Köszi a választ!

2016. febr. 13. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!