Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyöngyösi Berze Nagy János...

Gyöngyösi Berze Nagy János gimnázium milyen 'erős'?

Figyelt kérdés
Beszéltem pár emberrel az iskolából és olyasmiket mondtak hogy 3-4 órát kell minimum tanulni. Elég negéz döntés, mivelhogy én annyit nem bírnák ki. Elsőnek van beírva de kezdek attól tartani hogy nem nekem való. Ebből mennyi igaz? 4-5ös voltam

2016. febr. 15. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, emberfüggő, de ismerőseim is annyit tanulnak (van aki többet)
2016. febr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

3-4 óra? :D

Annyit általánosban tanultam...

Nem erős iskola, de kell 3-4 órát tanulni. A jobb középiskolákban még többet. Neked sok a 3 óra? Akkor menj valami gyenge szakközépbe. :D

2016. febr. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát tanulni itt is minimum annyit kell mint a régi iskolában, de tanár függő is ez a dolog! Ha az órán nem másra figyelsz és játszol dolgokkal(mint én) akkor megérted és otthon nem kell annyit killódni vele! Elkalandozni igazából nem mindig tudsz majd hiszen a tanárok szemfülesek és észre veszik. Ha pedig 4-5-ös voltál akkor itt is olyan leszel. De ha nem értesz valamit mindenképp szólj majd még az órán és a tanár majd megpróbálja újra elmagyarázni! És még egy tipp! Próbálj mindent észben tartani mert, ha elfelejtesz valamit akkor elég mérgesek a tanárok! Sok sikert! Ha felvesznek lehet, hogy összefutunk a folyosón!
2016. ápr. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!