Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek ki lehet javítani...

Inez56 kérdése:

Szerintetek ki lehet javítani az 1,2-es átlagom?

Figyelt kérdés

Ugye már(!) február van és lassan itt az év vége és most nagyon be vagyok parázva,hogy megbukom. Tudom mindent magamnak köszönhetek és,hogy rajtam áll,de valamiért a fizika nem igazán marad meg. Mellesleg az osztálytársaim is eléggé lelomboztak amikor "biztattak".

Ui: A tanáromnál semmiféle szorgalmi nem lehetséges csak a kőkemény tanulás



2016. febr. 16. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha azt mondom, nem, meg sem próbálod? Nincs választásod.


És mégis miért adna szorgalmit? Az a szorgalmas tanulóknak jár, nem pedig a tanulást kerülőknek való potyajegy.

2016. febr. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 lio77 ***** válasza:

"lassan itt az év vége"


A tanév június közepén fejeződik be,szóval nem tudom mire gondolsz. Le kell ülni tanulni akkor,még van lehetőség javítani.

2016. febr. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az átlagot 2-re a legkönnyebb kijavítani.

Tegyük fel van 10 jegyed, 9 egyes és 1 hármas.

Ez ugye 12/10=1,2, viszont, ha szerzel EGY ötöst, az 17/11=1,55... Kapsz még egy 3-ast, az 20/12=1,67.

Nyilván nem könnyű bepótolni, ami eddig nem volt meg, de kisebb cetlinél, vagy dolgozatnál menj el magántanárhoz+készülj rá otthon egy csomót.

2016. febr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!