Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nagyon felek hogy sok okos...

Nagyon felek hogy sok okos ember jelentkezett erre a szakra. Mi lesz?

Figyelt kérdés

Voltam Szechenyi Istvan Egyetem tanitoi szaknak az eloalkalmassagi vizsgajara, es rettenetesen megijedtem.

Beszelgettem par lannyal, es az egyik ilyen emeletet tesz, a masik olyan emeltet, es majdnem mind Gimnaziumbol mennek. Nyelvvizsgak meg minden..es legtobbjuk elsokent jelolte meg ezt a szakot. En meg odamegyek a sima kis erettsegimmel.Nagyon felek. Majusban talan meglesz a nyelvvizsgam, es ugy keszulok higy angol magyar erettsegi meglegyen 80%. Irtam egy magyar erettsegit egy honapja az 83%-os lett szoval talan nem irrealisak az elvarasaim.

De megis felek. Eddig alapponthataros volt ez a szak, de mivel ennyi okos ember keszul oda, iden nyilvan 300 fole viszik majd. Mivan ha lecsuszok?!

Szerintetek van eselyem?


2016. febr. 17. 06:41
 1/4 A kérdező kommentje:

* Eloalkalmassagi vizsgajan

Bocsi csak kozben uton vagyok es nem figyeltem mit irok..

2016. febr. 17. 06:42
 2/4 anonim ***** válasza:
És akkor te miért nem emeltezel valamiből?
2016. febr. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azert mert 1. Mar lekellett adni az erettsegis szandekainkat

2. Mert en ket ev alatt keszultem fel erettsegire, es ez nem eleg ahhoz hogy barmit is emelt oraszamban tanuljak...

Ezert

2016. febr. 17. 08:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne aggódj!

Csináld meg olyan jól a tervezett érettségiket, ahogy tudod, még van 3 hónapod, az rengeteg:)

A nyelvvizsga meg legyen meg és kész.

300 pont sem olyan sok, simán össze lehet szedni.

(Ha meg véletlenül tényleg lecsúsznál, hát jövőre csinálsz valamiből te is egy emeltet.)

2016. febr. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!