Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tanuljak, ha itthon...

Mit tanuljak, ha itthon akarok jól élni?

Figyelt kérdés
Matekból emeltezek, németből van felsőfokú nyelvvizsgám. Angolul középfokon beszèlek. Lány vagyok, szeretem az embereket, nem akarok külföldre menni, és legszívesebben valami kreatív munkát végeznék.
2016. febr. 23. 18:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ennyi alapján nem sokat lehet tanácsolni.
2016. febr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Miről írjak még? :)
2016. febr. 23. 19:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha ügyes kezű vagy, tudsz az emberekkel bánni és hajlandó vagy sokat tanulni az egyetemen, akkor legyél fogorvos :)
2016. febr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Programtervező matematikus (alias progmat) v. mérnök informatikus!

Amúgy szinte bármilyen mérnök szak, vagy komolyabb közgazdászképzés v. IBS v. gyógyszerész (ha szereted a kémiát).

Ha elvégzed a világ bármelyik országában lesz munkád, és jól fogsz élni - anélkül, h. másban kellene turkálnod.

+ Mostanában fejlesztőmérnökként otthonról is lehet dolgozni. Nézd meg a releváns bérsávokat!

(Ha nekem ez az info 20 éve rendelkezésemre állt volna... Az első 2 mondatod, pont mint én anno.)

2017. febr. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!