Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hallgatói képzési szerződés?

Keékpáros kérdése:

Hallgatói képzési szerződés?

Figyelt kérdés
Annó 2008- ban elkezdtem egy BSC szakot amit 2012-ben fejeztem be (államin). 2013-ban elkezdtem (államin) egy másik BSc szakot ugyanabban az intézményben. Ugyanazt a neptunkódot kaptam meg ami volt az előző szakomon és minden bene van az előző szakról (levelek, tranzakciók, felvett tárgyak stb) Hallgatói szerződést nem írtam alá. Múlt félévtől már önköltséges formában vagyok és ettől a félévtől kezdve levelező tagozaton. Most jött egy levél melyben írják, hogy sikeresen átvettek levelező tagozatra stb. és volt a levélben egy kétpéldányos Hallgatói képzési szerződés. A szerződésen rajta van, hogy ez a beiratkozáshoz kell. Ezt most nem értem, hogy miért kell nekem ilyen beiratkozásos szerződés amikor már 3. éves vagyok. A szerződésben nincs olyanról szó, hogy pl. Egy tárgyat maximum 3-szor vehetek fel, vagy hogy a szakot a képzési idő másfélszerese alatt kell elvégeznem. Nem értem a dolgot.

#egyetem #főiskola #Hallgatói képzési szerződés #intézményi nyilatkozat
2016. márc. 1. 08:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy formailag valóban harmadéves vagy, vagy elsőéves levelező tagozaton, aki hamarabb befejezheti a szakot korábbi tanulmányai miatt. Végeredményben felfogható újabb beiratkozásnak, melyhez újabb beiratkozás szükséges

De az a nagyon meredek ötlet támadt fel bennem, hogy az e-mailekre válaszolni is lehet, és ha esetleg őket kérdezed meg, az talán egy fokkal célravezetőbb.

2016. márc. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bemegyek a tanulmányi osztályra ez természetes csak gondoltam itt is rákérdek hátha járt már valaki így. A meredek ötletedre a válaszom, hogy levelet kaptam nem emailt de ezt írtam is :)
2016. márc. 1. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!