Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Matematika érettségi hiányossá...

Matematika érettségi hiányosságokkal hogyan?

Figyelt kérdés

2 éves estin csinálom az érettségit, és rengeteg hiányosságom van. Még a 9. anyagban nagyon jó voltam, de utána lefelé ívelt a "karrierem" mivel kevés időm volt tanulni. Most fogok érettségizni, viszont átnézve az eddigi feladatlapokat rengeteg a hiányosságom, még a 2008-as érettségi is nehéznek tűnik...


Kérdésem az lenne, hogy e 2 hónap alatt az eddigi érettségi feladatoknak lássak inkább neki, vagy vegyem újra 10.-től az anyagokat, amire nem biztos, hogy lenne már időm?


2016. márc. 2. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Tudok jó tanárt, aki célirányosan átveszi veled a témaköröket. Barátnőmet skype-on készítette fel.
2016. márc. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Utoljára általánosban voltam jó matekból, a középiskolát átbukdácsoltam, kevés rész volt, amit igazán megértettem. Függvénytáblázattal és logikával simán össze lehet szedni a kettest, nekem a hármas is sikerült így, hogy kicsit ment 1-2 témakör.

Én átnéztem az érettségiket és a leggyakrabban előforduló témaköröket gyakoroltam (pl valószínűségszámítás mindig van, de csak részpontért, + másodfokú egyenlet, geometria)

2016. márc. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a logikám az no comment kategória. Egyébként a mateksoft.hu-ra fizettem elő, szerintem ez nagyon jó szoftver, de kinek van ideje végigvenni az egészet...
2016. márc. 2. 13:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell semmiféle magántanár ide. Egyszerűen be kell szerezni Obádovics: Matematika c. könyvét (könyvtárban biztos van belőle). Abban mindent megtalálsz, ami neked kell. Jó magyarázatok, példákon át való szemléltetés. Ebből kell felkészülni, jobb könyv nem nagyon van jelenleg. Abból mindent megértesz, és azt a témakörd, amit nem értesz, egyszerűen csak felütöd, és mindjárt világos lesz minden.
2016. márc. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!