Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Erettsegi bizonyitvany ismetle...

Erettsegi bizonyitvany ismetlese par ev utan?

Figyelt kérdés
Remelem itt megtalalom a valaszt a kerdesemre...Külföldon elek, ezelott 10 evvel erettsegiztem magyarorszagon. egy tantargybol megbuktam es egy tantargybol potvizsgat tehettem volna de mivel az elet kozbeszolt kulfoldre mentem es azota is kint elek. Kerdesem a kovetkezo: meg lehet e egy erettsegi vizsgat ennyi ido utan ismetelni? Lehtseges az hogy csak vizsgat tegyek es ne kelljen evet ismetelnem? Tudna nekem valaki hasznos informacit mondani?
2016. márc. 3. 20:05
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsanat egy tantargybol a potvizsgan elegseges lettem a masik tantargybol potvizgan buktam meg igy helyes...elirtam elnezes
2016. márc. 3. 20:07
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze. Az illetékes kormányhivatalnál kell jelentkezni.Lehet egyes vizsgatárgyakból vizsgázni, lehet pótvizsgát vagy javító vizsgát vagy kiegészítő vizsgát tenni. (Persze tantárgyanként fizetni kell érte.) Új bizonyítványt már nem kapsz, tanúsítványt kapsz az új eredményeidről. Az őszi vizsgákra szeptember 5-ig kell jelentkezni, a tavasziakra február 15-ig.
2016. márc. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2-es vagyok: ja, az aktuális információkat, jelentkezési lapot, aktuális díjakat, határidőket, ügyfélszolgálatokat stb. az oktatas.hu oldalon találod.
2016. márc. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jol ertelmezem akkor nem kellene evet ismetelnem? Köszönöm a valaszodat meg is nezem az oldalt rögtön
2016. márc. 3. 20:14
 5/8 anonim ***** válasza:
nem csak akkor kell, ha az évvégi bizonyítványdban bukhtál
2016. márc. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem világos a kérdésed! Az érettségin buktál meg? Akkor hogy kéne már évet ismételned, ha egyszer érettségire csak lezárt bizonyítvánnyal lehetett már eleve menni! Az érettségi bukás nem semmisíti meg a középiskola elvégzéséről szóló bizonyítványodat.
2016. márc. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Van ahól elfogadják a középiskolait, azért mert nem érettségiztél le!
2016. márc. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Tehetsz, de külföldön ki foglalkozik a magyar érettségiddel? Én leginkább azzal találkozom, hogy a diploma se érdekli őket, hanem a tudással foglalkoznak jobban.
2016. márc. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!