Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki segítsen informálódni,...

Valaki segítsen informálódni, hogy ilyen esetben mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Leérettségiztem már lassan 10 éve egy magániskolában. Az iskola azóta megszűnt, felszámolták , mert az igazgató sikkasztott. Nekem legalábbis ez az infóm. A bizonyítványom sajnos nem találom. Ilyenkor honnan lehet kikérni? Jogutódja nincs az iskolának. Az önkormányzatnál sem tudnak segíteni, ráadásul a tanulói kartonok is hiányoznak.

2016. márc. 4. 11:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az oktatas.hu-n megadott Oktatási Hivatal ügyfélszolgálati elérhetőségein érdeklődj!

Nekem legalábbis azt mondták, ott tudnék tanúsítványt kérni korábbi érettségi eredményemről (bár végül erre nem került sor, mert mégsem volt szükségem rá)

2016. márc. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi!


Megteszem!

2016. márc. 4. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!