Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nemzeti Közszolgálati Egyetem...

Nemzeti Közszolgálati Egyetem Rendészettudományi kar fizikai alkalmasságin a fekvenyomás hogy zajlik?

Figyelt kérdés
A fizikai alkalmasságin a fekvenyomás teljesítése hogy van? Egyszerre amennyit csak tudok, vagy abbahagyhatom, pihenhetek és újra neki ugorhatok? Hogy pontozzák? Mert nem mindegy hogy 60kg-mal 25-öt egyszerre kéne megcsinálni vagy jó mondjuk nyolcasával, kicsi szünetekkel. Mert ilyet is hallottam, hogy így is lehet.

2016. márc. 4. 15:45
 1/5 anonim válasza:
100%
Nincs pihenés , egybe le kell nyomni amennyit tudsz.
2016. márc. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ. :)
2016. márc. 8. 16:21
 3/5 anonim válasza:
Kaptal mar levelet hogy mikor lesz a fizikai? :)
2016. ápr. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ki híresztel ilyeneket, de ez nem az a szint, mikor közbe megállhatsz :)
2016. ápr. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké nekem végül is m1 hogy megállhatok vagy nem mert a függést választom, sok pontot tudok belőle szerezni. A levelemet pedig igen megkaptam. Már szeretnék túl lenni rajta. Remélem összejön régóta készülök már :)
2016. ápr. 19. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!