Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek van esélyem...

Szerintetek van esélyem bekerülni nulladik angolra a Móriczba a 94. helyről?

Figyelt kérdés
Nagyon felek mert szerintem ez mar esélytelen pedig en nagyon oda akartam menni... Szerintetek van meg esély vagy felejtsem el?😫😭

2016. márc. 5. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly as utolso 102. helyrol, tavalyelott 65. helyrol jutott be. Te pont a ketto kozott vagy, szoval biztosat nem tudok mondani, viszont semmikepp ne mondj le rola ha az az elso :) kitartas!
2016. márc. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Ha a Móriczba szeretnél mindenképpen bekerülni, akkor feltétlen azt jelöld meg első helyen. A 94. hely kissé rázós, de nem tudhatod, hogy hányan esnek ki előled, akik nem a Móriczot jelölték meg első helyen. Az, hogy valójában hanyadik vagy, az csak akkor fog kiderülni, amikor majd kiteszik a végleges rangsort. Na akkor, vagy bekerülsz, vagy pedig kiderül, hogy 3, 4,5-el stb..maradtál le az osztályból. Ha nem túl vészes lemaradás, akkor bepróbálkozhatsz egy szívhez szóló kérelemmel, melyben megirod, hogy Te miért akarsz mindenképpen Móriczos lenni.
2016. márc. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon a válaszokat !
2016. márc. 6. 15:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyet értek az első válaszolóval. Tényleg kétesélyes, nem lehet tudni, hogy idén olyan pontok születtek-e mint két éve, vagy olyanok, mint tavaly. Szóval, semmiképpen se felejtsd el, maradjon elsőnek, de legyen egy mentőöved, ahova mégis szívesen mennél, ha nem sikerülne. Ha meg mégis a Móricz, akkor tényleg 3-5 hely lemaradással meg lehet próbálni a fellebbezést is, ha kijött a végső rangsor. Én mindenesetre szurkolok! :)
2016. márc. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!