Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti is olyan nehezen jöttetek...

Ti is olyan nehezen jöttetek rá, hogy minek akartok tanulni? Hogy valóban jó döntés e?

Figyelt kérdés
engem sok minden érdekel, pszichológia, tanítás, egészségügy...stb.... és fúúúúú egyszerűen nem tudom... most a pszichológia áll a legelső helyen, de nem szeretnék olyat választani amit esetleg megbánnék... vagy valami...
2016. márc. 7. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ... engem is érdekel a tanári pálya , érdekel a jog és érdekel a közgazdaságtan is .... Még egy évem van érettségiig és elképzelésem sincs mit válasszak ...
2016. márc. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen. Olyannyira, hogy szakot is váltottam.

Bár tulajdonképpen a döntést magát nem éreztem nehéznek, mert éveken át oda készültem, és csakis oda, de hát "belülről" egészen máshogy nézett ki:(

2016. márc. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!