Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hiányzásnak számít? Kell...

Hiányzásnak számít? Kell igazolás?

Figyelt kérdés
Nyolcadikos vagyok és a magyar tanárunk szervezett nekünk 7-8. órában felvételi előkészítőt. Félévkor órarend változások voltak és ez az "előkészítő" átcsúszott egy másik napra 7-8. órára. Az a lényeg, hogy ez az óra az osztályfőnök órarendjében szerepel (azért kell neki, hogy ne kelljen másik suliban is tanítania), de a miénkben elméletileg nem. Most ezek az órák papíron neki korrepetálásként szerepelnek, de általában mindig hívja az egész osztályt, mert szerinte "kötelező" elmenni, és igazolást kér el attól, aki nem megy. Tehát ha néhány ilyen órát kihagytam, mondjuk mert más dolgom volt, kötelességem vinni neki igazolást? Idén rengeteget betegeskedtem és félek, hogy ezeket a délutáni órákat is hiányzásnak számolta és ezzel együtt ki fog gyűlni a 250 óra.

2016. márc. 8. 15:53
 1/3 anonim válasza:
Miért mi van ha össegyűlik a 250 óra?
2016. márc. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A leírás alapján hivatalosan nem kellene, hogy számítson. Azt, hogy kötelező-e vagy "csak" erősen ajánlott:S még a félév elején kellett volna tisztázni, akár az igazgató bevonásával.
2016. márc. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ha kigyűlik a 250, akkor osztályozó vizsgára küldenek. Egyébként legutóbbi szülőin azt hiszem, volt erről szó és a szülők szóltak a tanárnőnek. Ebből az lett, hogy egy ideig tényleg csak azokat hívta, akiknek eleve ott kellett maradniuk suliban (tanulószoba) + akik nagyon rosszul álltak a tantárgyból, de most megint elkezdte ezt játszani.. Egyébként köszönöm a válaszokat:D
2016. márc. 8. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!