Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meg lehet -e szüntetni a...

Meg lehet -e szüntetni a nappali doktori ösztöndíj képzésemet bármikor? Illetve ha megszűntetem márciusban, visszafizetni csak a 2. félévben kiutalt ösztöndíjat, azaz a márciusit kell csak visszautalnom, vagy az előző félévit is?

Figyelt kérdés
Meg lehet -e szüntetni a nappali doktori ösztöndíj képzésemet bármikor? Jelenleg kaptam egy állásajánlatot,amit el is fogadok. Tudom, még csak most kezdtem meg a második félévet, de gondolom bármikor meg lehet szűntetni a jogviszonyomat? Illetve ha megszűntetem márciusban, visszafizetni csak a 2. félévben kiutalt ösztöndíjat, azaz a márciusit kell csak visszautalnom, vagy az előző félévit is? Úgy tudom mindig csak az adott félévet kell visszafizetni.

2016. márc. 9. 14:39
 1/1 whatshername ***** válasza:
Tudom, régi kérdés, de végül mi lett? Hasonló cipőben evezünk..
2020. aug. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!