Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyik témát tudom időben...

Melyik témát tudom időben kidolgozni, hogy leadhassam a szakdolgozatot jövő ősszel (november elején)?

Figyelt kérdés

A témám Hátrànyos, halmozottan hátrányos helyzet es a tanulàsban akadalyozottság összefüggèsei:

A tanulásban akadalyozott fiatalok jövőképe - hátrånyos helyzetű fiatalok jövőképének összehasonlítása -akik többségi idkolába járnak és akik szegregált intézményben tanulnak

A játék szerepe a tanulásban akadályozott, hátrányos helyzetű tanulók osztályában - 1 hetes projekthet utan szociometriai vizsgálst készítése, kontroll csoport llyan osztalyban ahol ez nem történt játékos formában - vagy ezt hátrányos helyzetű fiatalok nyári táborában is el lehetne végezni vagy ismeretelsajátítás ellenőrzése játék után (bemeneti mérés kimeneti mérés)


Szerintetek melyik témát lehet időben befejezni?

Sajnos konzulenst kell váltanom, aki korábban elvállalt már nem tud foglalkozni velem. Igenxsak szorít az idő, hogy beszéljek az új konzulensjelölttel, valamint a szakdolgozati projekt tárgyat is hsrmadszorra vettem fel.


Kérlek segítsetek!


2016. márc. 13. 09:19
 1/2 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem az első téma kevésbé rizikós. Bár nem írtál a részletekről, de ezt simán véghez lehet vinni egy kérdőív kitöltetésével, míg a második téma sokkal bonyolultabb kivitelezés szempontjából, és maga a módszer is körülményesebb.
2016. márc. 13. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Novemberig még mindkettőt meg tudnád csinálni, de az első kétségtelenül egyszerűbb.
2016. márc. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!