Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyit keres egy szakács?

Mennyit keres egy szakács?

Figyelt kérdés
Van az a hét amikor eljárnak dolgozni.. És ezekkel mennyit keresnek kb? A válaszokat előre is köszönöm.:)

2016. márc. 13. 09:21
 1/3 anonim ***** válasza:
30 év után is 130-at .
2016. márc. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Egy falusi menzan keveset, egy nagyobb varosban, jol meno helyen 200 netto felett
2016. márc. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazából azt nem tudom, hogy milyen hétről van szó... Én 5 éve dolgozom szakácsként, eleinte alig kerestem 110-120 ezret havonta, de akkor még volt szabadidőm a meló mellett. Mielőtt kijöttem Angliába, 200-250 ezret vittem haza havonta, de ezt két munkahelyről, és szinte szabadnap nélkül. Most hasonló mennyiségű munkával 1400 font körül keresek havonta, az kb. 550 ezer Ft.
2016. ápr. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!