Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudnátok könyveket ajánlani...

Tudnátok könyveket ajánlani érettségihez, amelyekből tanulhatnék?

Figyelt kérdés

Matematikából milyen jó tankönyve(ke)t érdemes beszerezni?


Történelemből?


Magyarból?


Informatika az egyetlen, amiből emeltezem, abból tudnátok ajánlani?


(Angolból már nem kell.)


Főleg írásbelire kellene. Például: történelemből xy sorozata jó a 4 évre; magyarból xy-tól a novellaelemzés stb.



2016. márc. 13. 11:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja, egyébként informatikából C# prog. nyelvet tanuljuk, ehhez vettem meg a C# programozás lépésről lépésre c. könyvet, e mellé kellene valami (office-okhoz)
2016. márc. 13. 11:04
 2/3 anonim válasza:

a száray féle törikönyvek nagyon jók, mi abból tanultunk, azt olvasom én is újra át, természetesen a szóbeli tételeket külön tanulva

magyarból pedig az írásbelire nagyon hasznos a "Készüljünk az írásbeli érettségi vizsgára magyarból" című könyv a Nemzedékek Tudása Tankönyvkiadótól

ebben vannak tippek, és stratégiák valamint megoldásokkal elemzések, összehasonlítások és érvelések + jó néhány szövegértés is

2016. márc. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 FurjesGina válasza:

Töriből én is a száray féle törikönyveket ajánlom,

Magyarból viszont az írásbeli az olyan, hogy vagy olvastál már vagy nem... ez a link talán hasznos lehet: http://www.gyakorikerdesek.hu/kozoktatas-tanfolyamok__hazife..


Informatikából a Dr. Pétery Kristóf - Az informatika alapjait ajánlom, azt biztos megtalálod neten!

2016. ápr. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!