Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Egyetértesz a pedagógusok...

Egyetértesz a pedagógusok követeléseivel? Jónak vagy rossznak tartod a mai magyar oktatás helyzetét? Március 15-én testben vagy lélekben tervezel részt venni a tüntetésen?

Figyelt kérdés
2016. márc. 13. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek a pedagógusokkal, nagyon rossznak tartom a mai oktatási helyzetet. A tüntetésen csak lélekben leszek jelen, mivel egyetemre járok, most fogok diplomázni, emellett dolgozom, sajnos nem fér bele az időmbe. De ha közvetlenül érintene engem is a dolog, biztosan megoldanám, hogy részt vehessek.
2016. márc. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A magyar oktatás helyzete nem rossz. Katasztrofális! Igen, egyetértek, de csak lélekben tudok velük lenni a munkám miatt.
2016. márc. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen egyetértek. A magyar oktatást közepesre minősíteném, a tüntetésen semmilyen formában nem veszek részt.
2016. márc. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A követelések túlnyomó többségével egyetértek.

Azzal a válaszolóval is egyetértek, aki katasztrofálisnak minősítette a jelenlegi oktatást - a tanárok helyzetét éppúgy, mint a diákokét, illetve a mindkét oldal felé támasztott követelményrendszert és mindkét fél eredményességét (tisztelet a kivételeknek).

A tüntetésen nem veszek részt.

2016. márc. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%

Most akkor, aki a tüntetésre megy, az március 15-t nem ünnepli, hanem tüntet?


Nem tüntetek, főleg nem március 15.-én.

2016. márc. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A fidesz nem egyszer tüntetett, tojással dobálózott márciu 15-én. Az gondolom nem zavarta a lelkivilágodat.
2016. márc. 16. 22:16
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

Nem érdekel, hogy más mit csinál. A lelkiismeretem szerint március 15.-e az március 15.-e és semmi más.

Ez a lényeg.

2016. márc. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!