Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Miből áll egy B2-es euroexam...

Miből áll egy B2-es euroexam angol nyelvizsga?

Figyelt kérdés
Légyszíves ne a honlapot linkeljétek mert azon összezavarodtam. Azt szeretném tudni milyen részekből áll és azonbelül milyen feladatok vannak.

2016. márc. 14. 08:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanaz, mint az érettségi. Szóbeli, azon belül szituációs feladatok, párbeszéd, mesélni kell valami képről. Meg ugye az írásbeli.
2016. márc. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

hát szerintem a honlapjuk elég érthetően leírja, ha ez téged csak összezavar, akkor nézd meg mondjuk a mintafeladatsorokat, az a legegyértelműbb szerintem.


Azt kell még eldöntened, hogy egynyelvű vagy kétnyelvű vizsgát akarsz, mert a kétnyelvűn még plusz feladatok is vannak.

(a diákok 95%-ának szerintem bőven megfelelő az egynyelvű vizsga)

2016. márc. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!