Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen napszakban tudtok...

Milyen napszakban tudtok leghatékonyabban tanulni?

Figyelt kérdés

2016. márc. 14. 09:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Általában ha nem kezdem el reggel (vagy röviddel azután, hogy hazaérek), akkor abból már nem lesz tanulás:S Vizsgaidőszakban, ha nagyon muszáj, és/vagy nap közben mással töltöttem az időt (pl. mert nem kezdtem el reggel:P), akkor akár éjjel sem gond tanulni, hacsak nem tör rám egy nagy álmossági roham (kb. 10% esély:S) De ehhez már egyre "lustább" vagyok.

Számolni szoktam este filmnézés közben is, igaz, hogy valamivel lassabban megy, de rengeteg feladatot meg tudok csinálni így is pluszban, filmnézés közben meg úgyis csinálnék valami mást (rejtvényfejtés, hímzés-varrás-kötés stb.)

2016. márc. 14. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Legjobban reggel fog az agyam, de a legmotiváltabb általában estefele vagyok.
2016. márc. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Legjobban estefelé.
2016. márc. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!