Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy működik az évvégi osztály...

Hogy működik az évvégi osztályozás ha félévkor buktam?

Figyelt kérdés

Pl. Bioszbol tok 1 es voltam

Most jobban kapizsgalom a dolgokat de nem jott ossze a multkor de most másik tanárt kaptunk egy idore akinek kitudnam javitani de felek h visszajön hamar az eredeti tanár akivel nem írunk röpít csak kőkemény tzket.

Ha a masodik felevben kihozok egy 2 es vagy 2/3 átlagot min. akkor is megbukik?

Vhol ugy volt valakinek: Félév: 1 evvege: Epp 2 es átment.


2016. márc. 15. 01:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Tanárfüggő. Van aki szigorúan átlaghoz ragaszkodik, van aki nézi a javuló tendenciát, van aki csak a másodikféléves jegyeket nézi csak. Te ismered a tanárodat.
2016. márc. 15. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem félévkor 1.8as átlagra buktattak meg, hiába lett volna kerekítés szerint az már kettes. Aztán év végén hármast kaptam. Hogy veled mi lesz az azon múlik, h a tanárod az egész évet nézi vagy csak az adott félévet. Ha az adott félévet, akkor tiszta lappal indulsz. Ha az egész évet, akkor igyekezz egy minimum 2.0ás átlagot összehozni, és arra már nem adhat egyest.
2016. márc. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!