Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Milyen következményeket von...

Milyen következményeket von maga után, ha nem érettségizem a 6. tantárgyamból?

Figyelt kérdés
A média a 6. tantárgyam, és nem kötelező, ezért fontolgatom, hogy nem adom le a projektmunkát, és nem megyek be megírni az írásbelit. Ilyenkor mi történik? Bekerül az érettségi bizonyítványba, vagy csak kapok egy külön lapot, hogy megbuktam? Ha bárkinek van hasonló tapasztalata, kíváncsi lennék rá. Előre is köszönöm a válaszokat!

2016. márc. 28. 11:13
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Most már csináld meg, ha jelentkeztél rá
2016. márc. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Halasztani nem lehet?

(Következő vizsgaidőszakra)

2016. márc. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Érettségi bizonyítványt így is kaphatsz.
2016. márc. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1/3 Most nem a becsületesség a kérdés, hanem az, hogy minél jobb legyen az érettségim. Tudom, ezt hamarabb kellett volna átgondolni, mielőtt jelentkeztem, de késő bánat.


2/3 Nem hiszem, mert jövőre már egyetemre megyek, ha minden igaz, és akkor már fölösleges. De jó ötlet, utánanézek, hogy van-e egy ilyen opció.


3/3 Köszönöm! De az egyes ugye nem kerül bele?


Mindenkinek köszönöm a válaszát!

2016. márc. 28. 14:16
 5/7 anonim ***** válasza:
Az elégtelen eredmények nem kerülnek be az érettségi bizonyítványodba.
2016. márc. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2016. márc. 28. 15:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Rövid válasz: semmilyen.

(Halasztás nincs.)

2016. márc. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!