Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Bursa ösztöndíjasok! Nektek...

Bursa ösztöndíjasok! Nektek utalták már a pénzt?

Figyelt kérdés
Első alkalommal pályáztam az ösztöndíjra, azt írták egy emailben, hogy márciusban küldik. Még mindig semmi. Hívjam fel őket? Mi a teendő? (Felsőoktatásban tanulok)

2016. ápr. 1. 13:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Még nem utalták. Mindig elhúzódik, majd együtt küldik ki az elmaradt részletekkel.
2016. ápr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Nem tudod véletlenül, hogy mikor lehet számítani az utalásra?
2016. ápr. 1. 14:26
 3/14 anonim ***** válasza:
Még nekem sem utaltak. Én arra számítok, hogy az egyéb áprilisi egyetemi utalásokkal együtt már ez is érkezni fog, de egyelőre ki sincs listázva a neptunon a többi ösztöndíj mellett. Gondolok itt szociális és tanulmányi ösztöndíjra, amit minden hónap 10-én utalnak.
2016. ápr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! Elég undorító, hogy sosem tudják tartani a határidőket (a többi ilyen témájú kérdésre alapozva).
2016. ápr. 4. 19:35
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát ez igaz (bár szerintem nincs ennyire szigorúan meghatározva, hogy mikor kell küldeniük), és nyilván vannak olyanok, akiknek hónapról hónapra nagyon fontos lenne az a kis plusz pénz, de azért én inkább örülök annak, hogy egyáltalán van ilyen lehetőség és jár valamennyi.
2016. ápr. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
En is elnyertem a palyazatot, de nekem sincs meg semmi. Amugy ezt az egyetemen keresztul kuldik igaz? Tehat sehol sem kellett szamlaszamot irni? Koszi :)
2016. ápr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nekünk az intézményit részét pont ma reggel utalták. /Debreceni Egyetem/
2016. ápr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Az önkormányzati részt tudjátok, hogy hogy szokott működni? azt is neptunon keresztül vagy azt az önkormányzat küldi
2016. ápr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az önkormányzati részt is az egyetemen keresztül kapod meg :)
2016. ápr. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Akkor is küldik ha közben átraktak fizetősre? Mert még nekem nem utaltak sajnos...(Debreceni Egyetem)
2016. ápr. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!