Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Akik 14 évesen elmennek...

Akik 14 évesen elmennek kollégiumba hogy bírják a család nélkül a hétköznapokat? (többi lent)

Figyelt kérdés

Én is kollégiumba készülök jövőre, de már előre félek, hogy nem vagyok felkészülve az önállóságra. Persze hétvégére hazajövök majd, de hiányozni fog a családom. Anyukámmal például nagyon szoros a kapcsolatom, mindent megbeszélünk egymással, és sok időt töltünk együtt. Attól tartok, hogy ezentúl már nem lesz ugyanolyan, és eltávolodunk.

Bejárós semmiképp nem leszek, az nagyon macerás lenne.

Valaki, aki kollégista, tudna nekem kicsit mesélni, hogy mi hogy zajlik ott, hogy viseli a távollétet? A válaszokat előre is köszönöm:)



2016. ápr. 2. 10:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem fogtok eltávolodni
2016. ápr. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
74%
Jobb mint otthon.
2016. ápr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, de olyan jó a társaság hogy nem fogod érezni a hiányt, hisz ott lesz neked a második családod :)

Beszéljetek/írjatok sms-eket mindennap. Az elején furcsa lesz, de hozzá fogsz szokni. És rengeteget tanulsz -alap dolgokat pl. mosogatás, de emberi dolgokat is.

Sok szerencsét :)

2016. ápr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vigyél jó könyveket magaddal, hogy ha már megtanultad a leckéket, akkor se unatkozzál, hogy ne kelljen muszájból a többiekkel tartani valami üres buliba, csak azért, hogy ne legyél egyedül. Egy jó könyv mindent megold.
2016. ápr. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Főleg 3-as és 4-es:)
2016. ápr. 3. 11:51
 6/8 anonim válasza:
Szia.Én is koleszos leszek szeptembertől.Nekem annyi könnyebségem van,hogy a nővérem ott lesz még 1 évig,de nem hiszem,hogy elfogsz távolodni anyukádtól.Ott vannak a 7végék,szünetek meg ilyesmik. :) Egy idő után megszokod,hogy nincsenek melletted egész nap.Ennek valószínűleg sok jó hatása is lesz :)
2016. ápr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
44%
Sziasztok. Én is kolis leszek szeptembertől, és azon vagyok,hogy hogyan fogok elmenni nagy wcre
2016. ápr. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2016. ápr. 20. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!