Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Májusban emelt bioszt, emelt...

Májusban emelt bioszt, emelt kémiát írok! Hogy haladtok a felkészülessel? Mennyire kellene megírnotok a két írásbelit, illetve mi lenne a fő cél (egyetem, kar, szak)?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 4. 08:46
 1/7 A kérdező kommentje:
*írók
2016. ápr. 4. 08:48
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Terv szerint haladok (most már csak ismétlés + egy kevés számolás)

Mivel a hozott pontokkal nincs gond, valószínűleg már a 60% is elég lenne, de remélem, 70% fölött fogok tudni mindkettőből teljesíteni. (Ha meg a 60%-ot sem érném el, meg is érdemelném, hogy ne vegyenek fel.)

Azon kevés szerencsések között vagyok, akik elmondhatják, nem nagyon izgulok:)

Csak hát még az a pár hét azért elég kemény lesz:))

2016. ápr. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Sok sikert :)
2016. ápr. 4. 12:55
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan 75-75% kéne, de egy 80-80-al már teljesen magabiztos lennék. :D Nekem volt egy hónapos "leeresztés", amikor alig tanultam, így most kicsit le vagyok maradva, meg gondolom ezekkel a tárgyakkal sosem lehet "kész" lenni, mindig olvashatsz újat hozzá. A kémia számítás már egészen jól megy, pedig attól féltem a leginkább, most az húzza felfelé, de azért nem bízom el magam. Bioszból lemaradva érzem magam, illetve a kémia elmélettel is (főleg a szervessel), illetve attól félek, hogy nem nagy tárgyi tudást igénylő feladatok lesznek, hanem sok szövegértésszerű, a konkrétumokat jobban szeretem. Illetve az esszé az, amitől még tartok, nem sokat írtam egyelőre, ez áprilisban pótolva lesz remélhetőleg. SE-ÁOK az elsődleges cél, van persze bejelölve B terv, ahová mindenképpen felvesznek, de nagyon örülnék, ha ez sikerülne. Te, kérdező, hogy állsz és mi a cél?:)
2016. ápr. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem van egy 80%-os bioszom és egy 66%-os kémiám. Én a genetikával és a kémiai számítasokkalállok hadilábon. Remélem, tudok még ennél is jobb bioszt írni es akkor kevesebb kemiat kell :D DE-ÁOK a cel nekem:)) remeljuk a legjobbakat :D
2016. ápr. 4. 19:15
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én októberi érettségire készülök bioszból, kémiáóból pedig jövőre fogok érettségizni. Debrecenbe szeretnék az ÁOK-ra jelentkezni.

Ha esetleg érdekel valakit létrehoztam egy csoportot, a biosz és kémia érettségivel kapcsolatban, hogy segítsünk egymásnak a felkészülésben, osszuk meg a tapasztalatainkat, vagy csak biztassuk egymást :) Letölthető e-könyvek is vannak. Sikeres érettségit kívánok mindenkink!


[link]


[link]

2016. ápr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy 84%-os bioszom, egy 61%-os kémiám, nekem is orvosi (SZTE), és örülnék mindkettőből 85%-nak, annyival már tuti felvesznek, de szintén genetika és kémia számítások a problémásak...
2016. ápr. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!