Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Átjekentkezés mikor lehetséges?

Átjekentkezés mikor lehetséges?

Figyelt kérdés
Jövőre megyek egyetemre, az első helyre általános jogot jelöltem, önköltségest. De amit igazán akarok az a pszihológia, de oda esélyem sincs. Szegeden 429 a ponthatár, de átlagban 448-al veszik fel a hallgatókat. Ezért arra gondoltam, hogy egy évet vagy egy fél évet kihúzok a jogon és utána átjelentkezek pszihológiára. Persze, tudom hogy azt az évet ki kell fizetnem,de attól ezt így megtehetem? És újra kell jelentkeznem vagy kredit pontokat kell gyűjtenem? Tudom elég furán magyaráztam el, de én se igazán értem. Segítsetek! Előre is köszönöm. :)
2016. ápr. 4. 17:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem jelentkezhetsz oda át. Újra kell felvételizned.
2016. ápr. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát újra meg kell csinálnom az érettségit?
2016. ápr. 4. 19:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs elég pontod, akkor igen.
2016. ápr. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem jutsz előrébb a jogi féléveddel a pszichora. Egy lehetőséged van oda bejutni, ha eléred az adott ponthatárt.
2016. ápr. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!