Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szakácsok, mesterszakácsok,...

Szakácsok, mesterszakácsok, séfek, hétköznapi emberek? Továbtanulás stb. (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok.

14/F vagyok egy év múlva végzek az általános iskolában. (2017 második felében) Jelenleg úgy néz ki szakgimnáziumba folytatnám tanulmányaimat. Szakács szeretnék lenni. Szeretem ezt a szakmát, itthon is szeretek főzni, sütni. Kérdésem az lenne hogy Hajdú-Bihar megyében melyik szakgimnáziumot ajánlanátok lehetőleg olyat ahol szakács szakmából indítanak csoportot/osztályt. 4,2 volt a 7. féléves átlagom. Ezt a szintet azóta is tartom és minimum ezt tartani is fogom. Másik kérdésem az az lenne hogy szerintetek azután hogy érettségit szereztem,szakács szakmát "kitanultam", érdemes-e tovább képezni magam mesterszakácsnak vagy séfnek? Másfelől egy szakács számára hol van lehetőség tovább képeznie magát? Előre is köszönöm a válaszokat. :)



2016. ápr. 6. 18:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Hajdú-Biharban?

Debrecen ? Van ott az Aranybika

2016. ápr. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!