Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kedves felhasználók! Lennétek...

Kedves felhasználók! Lennétek szívesek megmagyarázni, miért van ez így és ha nincs így akkor miért nincs így? Többi lent

Figyelt kérdés
Én nagyon sokszor hallom, hogy az ami az iskolában most van az igazából a "jövő nemzedékét" teszi tönkre. És így a tanártüntetések közt is sokat hallom, viszont olyat még nem hallottam, hogy megkérdeznének különböző korú diákokat, hogy mit gondolnak az oktatásról. Miért van ez? Bocsi ha rossz helyre írtam a kérdést.

2016. ápr. 7. 00:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert a diákok véleménye nem olyan mérvadó. Értsd jól, ha egy diákot megkérdezel mit gondol az oktatásról, nem azt fogja neked kifejteni, hogy milyen minőségű az oktatás, inkább, hogy mennyire élvezetes, kényelmes számára. Nem mondom, hogy ez elhanyagolandó tényező, de jelen pillanatban komolyabb probléma az, hogy mit és milyen mennyiségben tanulnak a diákok, mintsem az, hogy hogyan élvezetesen. Továbbá az, hogy az oktatás mennyire élvezetes inkább függ az egyes tanárok stílusától, mintsem központi dolgoktól (márpedig most a problémát elsősorban ott kell keresni)
2016. ápr. 7. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Szerintem nem feltétlenül csak erre gondolnak a diákok. Erre szentem jó példa, hogy egy körbekérdezésnél (különböző iskolába járó, korú és nemű gyerekek körében) szinte mindenkit zavart, a kötelező hit és etika oktatás, a mindennapos tesi vagy (felsősöknél) a kevés informatika és idegennyelv óra.
2016. ápr. 7. 10:46
 3/3 A kérdező kommentje:
*szerintem
2016. ápr. 7. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!