Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom fejleszteni az...

Hogyan tudom fejleszteni az angolomat?

Figyelt kérdés

Szoktam angolul filmeket, meséket, sorozatokat nézni, olvasni, mégsem érzem, hogy segítene. Próbálok mindent kiszótárazni, de még így se megy. Van valami javaslat hogyan tudnám fejleszteni az angolomat? Biztosan lehet a filmek nézésével tanulni, csak én csinálom rosszul .. erre esetleg van valami javaslat?

(amikor könyvet olvasok szinte negyed mondatonként kell megállnom, mivel nem ismerem a szavakat és így elég gyorsan meg is tudom unni...)


2016. ápr. 7. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem derül ki a kérdésedből, hogy mi nem megy, és hogy mennyi ideje tanulsz. Elvileg ennek az olvasásos-filmnézős módszernek működnie kell. Válogasd meg az olvasmányaidat, vannak könnyebben és nehezebben olvashatók, ha túl nehéz, nyugodtan hagyd ott. Nem kell mindent kiszótározni, mert elvész az élvezet, szétesik. Filmeket nézhetsz először felirattal is, és utána ugyanazt felirat nélkül.
2016. ápr. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hányadikos vagy?

Nem régóta tanulod a nyelvet?

2016. ápr. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbálj ki másik tankönyvet
2016. ápr. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!