Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A barátom hamarosan érettségiz...

A barátom hamarosan érettségizni fog, és szeretnék neki segíteni, és szeretném támogatni őt. Van ötletetek hogy hogyan?

Figyelt kérdés
Sajnos, magában az érettségiben nem tudok neki segíteni, viszont szeretnék neki segíteni, például, hogy lenyugtatom, ha ideges előtte/utána (hogyan?), bekísérem és megvárom azokon a napokon, boldoggá teszem, sütök neki stb stb. Várom a válaszokat és előre köszönöm :)

2016. ápr. 10. 15:53
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Tavaly nálunk ugyanez volt a helyzet, mi gyakorlatilag érettségi előtti napokban jöttünk össze.

Mindig megvártam az írásbelik végén, elmentünk enni egy sütit vagy fagyit. Az hogy sütsz neki, nagyon aranyos ötlet, biztosan örülne!

A legfontosabb, hogy ne sértődj meg, ha nagyon feszült lesz és ideges. Hagyd tanulni, ösztönözd, dicsérd, hogy mennyire szorgalmas. Mondd el neki, hogy hiszel benne, és tudod, hogy menni fog neki. Ez sokat segít :). Néha azért legyen valami programotok, amikor kicsit pihenhet, kifújja magát.

Idén én is érettségizek, és ezek amiket felsoroltam nagyon jól jönnek egy-két nehezebb nap meg egy rakás tétel megtanulása után :D. Elég húzós ez az időszak, jó, ha valaki van az ember mellett, akire számíthat.

Sok sikert a barátodnak, te pedig támogasd :) Nagyon szép dolog, hogy így gondoskodsz róla.

18/L

2016. ápr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!