Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségi pontszámítás -...

Érettségi pontszámítás - nyelvvizsga (? )

Figyelt kérdés

Ha pl van egy TELC írásbeli nyelvvizsgám, ès egy Euroexam-es szóbeli nyelvvizsgám, akkor azt majd az èrettsègi pontszámításnál komplex nyelvvizsgakènt fogják beleszámítani, ès megkapom èrte a 28 pontot?

Vagy csak akkor számít komplexnek ha ugyanannál a nyelvvizsvaközpontnál teszem le egyszerre az írásbelit ès szóbelit is?

Csak mert így 2 külön bizonyítványom lesz, ès a pontszámításnál a választási lehetősègeknèl csak komplexet ajánl fel.



2016. ápr. 10. 23:06
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
tudtommal ez nem számít így komplexnek.
2016. ápr. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elfogadja, és meg fogod kapni a 28 pontodat érte. Majd külön kell mindkettőt feltölteni, ennyi az egész.
2016. ápr. 10. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tudom, ez így nem komplex, de a pont s lènyeg nekem. De akkor ezel szerint megkapom. Köszönöm:)
2016. ápr. 10. 23:15
 4/9 anonim ***** válasza:
11%
én nem vagyok benne biztos.... inkább kérdezz rá a felvinél, hogy ne érhessen meglepetés
2016. ápr. 10. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Megkapod. De esetleg elolvashatod a szabályzat idevonatkozó részét...
2016. ápr. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen elfogadják, ne hallgass senkire. Ugyanúgy komplexnek számít, mintha egy helyen csináltad volna a kettőt. Én a múlt héten voltam bent a főiskolán bemutatni a nyelvvizsgáimat, én is két különböző helyen csináltam (BME és Euroexam) és még a papírra is azt kellett írni, hogy komplex. Szóval minden rendben lesz!
2016. ápr. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
Keep calm, teljes érvényű komplex. Én tavaly értem meg, akkor hívtam a felviseket ezzel és ők mondták, hogy teljesen rendben van így is.
2016. ápr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2016. ápr. 11. 15:16
 9/9 anonim ***** válasza:

"Az azonos nyelvből, azonos szinten letett szóbeli (korábban A típusú) és írásbeli (korábban B típusú) nyelvvizsgák automatikusan komplexnek (korábban C típusúnak) tekinthetők"


Forrás:


[link]


A felvételi tájékoztatót aktuális felvételizőként érdemes elolvasni...

2016. ápr. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!