Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom magamat kihúzni...

Hogyan tudom magamat kihúzni egy 3 napos táborból?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék menni a táborba, mert ott olyan személyek is jelen lesznek, akiket kerülök. Az osztályfőnökömnek ezt már mondtam, de ő kinevetett.

A tábor ''állítólag'' kötelező.

Szerintetek milyen megoldás van arra, hogy ne kelljen menjek ebbe a táborba?



2016. ápr. 12. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:

tanítási napokon lesz? akkor tényleg kötelező, így marad a betegség, vagy a szülői igazolás, családi okra hivatkozva pl.


Ha hétvégére esik, akkor viszont nem teheti kötelezővé az iskola, úgy gondolom.


Értelmes ember (osztályfőnök) megértené, hogy nincs kedved hozzá. Mondjuk nekem is elég sok olyan dolgon részt kellett vennem iskolásként, amihez nem volt kedvem, csak azért, mert jajj hát úgy illik, vagy jajj mit szólnak.


De mióta dolgozom, azóta sokkal jobban odafigyelek rá, hogy a szabadon választható programokra (céges vacsora, munkatársakkal sörözés, ...) tényleg csak akkor megyek el, amikor kedvem van.

2016. ápr. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Péntek délutántól vasárnap reggelig fog tartani.

Ezekszerint megtehetem azt, hogy a bejelentkezési lapot be se adom?

2016. ápr. 12. 20:09
 3/4 anonim ***** válasza:

én azt gondolom, az iskola nem tehet kötelezővé egy hétvégi programot.


Én az osztálykirándulást lógtam el egyszer.

Oké, így elvesztettem az osztálypénzt is, amit egész évben befizettem, mert annak nagy része a kirándulásra ment volna, de leszartam. Nem volt kedvem 3 napig a hegyekben túrázni

2016. ápr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megbeszéltem a szüleimmel, ők is benne vannak abba, hogy ne menjek.

Mégegyszer köszönöm a válaszodat!

2016. ápr. 12. 20:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!