Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Rettenetesen buntudatom van...

Rettenetesen buntudatom van ha elmegyek itthonrol erettsegi elott?

Figyelt kérdés

2 het mulva erettsegizek es felek. Ma is 5 ota tanulom a tori tetelt mert holnap felelek,de lenne meg mit csinalni ma.

Viszont a legjobb baratnom elhivott egy 3/4 orara negyed 10-ig beszelgetni, de annyira nehezen mondtam igent neki.. mert az alatt az ido alatt elolvasok 10 oldalt a tori konyvbol amit vettem, es az is elore vinne...

Mit tegyek?

Ez normalis.

Vagy maradjak ma fent 3/4 oraval tovabb es bepotoljam?


19/L


2016. ápr. 13. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Néha muszáj pihenni, egy idő után úgyis csökken a tanulásod hatékonysága, ha túlhajtod magad.
2016. ápr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

De nem!

Epp ez a baj hogy ugy erzem, hogy meg tudnek tanulni,csak baratnomet sem akarom elhanyagolni..

2016. ápr. 13. 19:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól még lehetsz túlhajtott, hogy pörög az agyad.

De ha a bűntudatod nagyobb, akkor inkább ne menj (csak előbb meg kellett volna mondani neki).

Köztes megoldás lehet, ha telefonon beszéltek, a beszélgetés is rövidebb, és utazásra sem kell időt szánni (én ezt elég gyakran csinálom, mondjuk olyan barátokkal, akik 30-60 percre laknak, így 1-2 órát "spórolok" - és mondjuk a hosszabb beszélgetések is beleférnek a tarifacsomagomba)

2016. ápr. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!