Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » " Tájékoztatom, hogy Önt a...

Rionen kérdése:

" Tájékoztatom, hogy Önt a (z) XY Megyei Kormányhivatal Vizsgabizottsága vizsgabizottságba osztottuk be. " Ez mit jelent?

Figyelt kérdés

Pótló érettségit szeretnék letenni ebben az évben. Megkaptam az értesítő dokumentumot, hogy mikor és hol lesz megrendezve a dolog. Viszont ebben a levélben volt egy mondat amit nem értek. Bemásoltam az egész mondatot, csak a megyét hagytam ki, mert nem akarok megbántani senkit, de én nem értem mit jelenthet. Nekem ez a mondat azt jelenti, hogy én mint leendő érettségiző valamilyen vizsgabizottságba lettem beosztva? Vagy a vizsgabizottság felügyelete alá? Még jó, hogy nem magyarból akarok érettségizni.

Szóval ha valaki beszél közigazgatásiul, vagy hivataliul és lefordítaná nekem...



2016. ápr. 14. 21:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
52%

Nem vizsgabizottsághoz?

El van írva

2016. ápr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Igen annak több értelme lenne.

Bár nem teljesen értem hogy miért van alatta még három időpont: egy tájékoztató értekezlet helye és ideje, egy záróértekezlet helye és ideje, és egy eredmény hirdető értekezlet helye és ideje. Bár gondolom az utolsón kapom meg a papírt, hogy igen ügyi vagyok, vagy, hogy hülye vagyok:D

2016. ápr. 14. 21:44
 3/18 anonim ***** válasza:
A záróértekezlet nem rád tartozik. Az tényleg olyan, mintha bizottsági tag lennél.
2016. ápr. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Ne is foglalkozz vele, csak menj el ahova menned kell.
2016. ápr. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
31%
Lényeg, hogy megkaptad az értesítést
2016. ápr. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon bikkfául van. Azt jelenti, hogy nem valamelyik iskolába osztottak be, hanem egy olyan vizsgabizottsághoz, amit a kormányhivatal maga szervez. Nem vagy tagja a bizottságnak... A tájékoztató és az eredményhirdető értekezletre kell elmenned. A tájékoztatón tudod meg a szóbelid pontos időpontját.
2016. ápr. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A szóbeli a papír szerint 06.02 án lesz a tájèkiztató 06.14.èn. Akkor meg már minek.15 èn pedig az eredmènyhírdetès lesz.
2016. ápr. 15. 07:30
 8/18 anonim ***** válasza:

A levélben vastag betűvel szerepel, hogy aki csak emeletre megy, annak a tájékoztatón (értelemszerűen) nem kell részt vennie.


Amúgy persze, hülyén fogalmazták meg, de az a lényeg, hogy XY vizsgabizottság előtt vizsgázók közé osztottak be - értelemszerűen nem a bizottságba:)) Pedig az mennyivel jobb lenne:)))

2016. ápr. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Igazad van, de azt nem írta a kérdező, hogy emeltre megy. Ha igen, akkor a tájékoztatón tudhatja meg először a szóbeli vizsga eredményét.
2016. ápr. 15. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
8-as 9-esnek: azt írta, 2-án szóbelizik. Akkor meg csak emelt szóbelik lesznek.
2016. ápr. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!