Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Borzalmasan érzem...

Mit tegyek? Borzalmasan érzem magam!

Figyelt kérdés
Nagyon szorongok a szakdolgozatom miatt, amit két hét múlva kellene leadnom, de elég bonyolult a téma,ilyesmiről még soha senki nem írt, ráadásul nem is magyar nyelven írom nem magyar konzulenssel, aki csak felszínesen segít és mindig más témát említ, mint amit legelőször megbeszéltünk. Emiatt egyáltalán nem alszom, izzadok, remegek, sírok, hányingerem van és olyan gondolataim hogy semmit nem érek és így soha nem fogok tudni lediplomázni és kárbavész az a sok belefektett munka. Szerintetek halasszam következő félévre? Kicsit több időm lenne dolgozni rajta és ez a borzasztó szorongás is elmúlna talán.

2016. ápr. 15. 04:33
 1/6 anonim ***** válasza:
üdv a 6. félévben. nálam ugyanez, bár még 1 hónapom van leadásig. kitartás, össze fog az állni :)
2016. ápr. 15. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha elhalasztod csak növeled a stressz idejét. Ess túl rajta most!

Ami még fontosabb tudd, hogy nem ezen múlik az életed. Tudom hogy ezt nehéz elfogadni de ez csak egy szakdolgozat. Fontos igen. De nem lesz akkor sem tragédia ha baj van vele. Túl leszel rajta akárhogy is. Mert a percek múlnak. Az egész élet elmúlik. És abban ez csak egy homokszem. Apróság. Nincs akkora súlya mint amekkorát tulajdonítasz neki.

2016. ápr. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Eszedbe ne jusson elhalasztani!

A környezetben kivétel nélkül mindenki számára rossz döntésnek bizonyult! (Senkinek sem lett jobb a munkája, sokan utána évekig halogatták, és csak még többet stresszeltek.) Két hetet már kibírsz, és túl leszel rajta!

2016. ápr. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Enyhe Valeriana este, l szem, hogy tudjál aludni, és az nappalra is kihat, nagyon enyhe, biztos nem fogsz másnap fáradt lenni tőle, viszont megnyugszol.
2016. ápr. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Egyetértek az előzőekkel! El ne halaszd, mert "in the back of your mind" még egy félévig ott lesz a stressz. Inkább essél túl rajta most, sikerül, ahogy sikerül, de legyen meg.


Hidd el, én se aludtam hetekig miatta, tegnap készült el az enyém, ma mentem beköttetni. És az én konzulensem is katasztrófa: kiderült, hogy a saját véleményét akarja beleíratni a dolgozatomba, és most lehet, hogy jól megszívat védéskor, mert kiálltam az álláspontom mellett.


Ha van kedved, írhatnál privátot, érdekel a témád is, és tarhatnánk egymásban a lelket. Még van dolgom nekem is, jövő péntekig le kell adnom egy publikációt, most épp azért parázok.


Ne add fel, ez már semmi, meglesz!!!!!

2016. ápr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos még mindig nem túl rózsás a helyzet, még kellene 9 ezer karakter és holnap már el kell küldenem az egészet. Nagyon nehéz téma és most jövök rá, hogy erről szerintem nem lehet ennyit írni.
2016. ápr. 18. 05:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!