Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez a táska jó lenne 9. -es...

Peffy kérdése:

Ez a táska jó lenne 9. -es iskolatáskának? 14/l

Figyelt kérdés
[link]

2016. ápr. 17. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen.
2016. ápr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hátitáska szerintem jobb lenne. A gerinced miatt.
2016. ápr. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Az oldaltáska NAGYON nehéz lesz, utálni fogod, legalábbis én nagyon megutáltam. (és ez szerintem még csúnya is, de ez egyéni ízlés kérdése)

Szerintem egy hátizsákkal jobban jársz. Nekem egy Eastpak volt. Kényelmes, nagy, divatos is. Ha nem is ilyen márkájút, de szerintem ilyen fazont érdemes választani.

[link]

2016. ápr. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20L? Viccelsz? Nekem kb. 30 literes táskám volt, az sem volt elég, mindig kiszakadt a sok cucctól. Min. 35L... Aztán lehet, hogy én járok gagyi suliba, de ha egy nap sok órád van, és minden (vagy majdnem minden) cuccod elviszed, akkor az a 20L rohadt kevés lesz. :/
2016. ápr. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
32 literes
2016. ápr. 20. 13:17
 6/7 anonim válasza:
A méretéről nem tudok nyilatkozni, mert rég voltam sulis, de tényleg kényelmesebb volna egy hátizsák. Az ember valahogy nem érzi annyira nehéznek, ha a hátán viszi, még akkor sem, ha csak félvállasan hordod. Egyébként jól néz ki, és praktikus az a sok zseb az elején, tetején, de még mintha oldalt is volna valami. Ez okés (és hátizsákban is van hasonlóan praktikus), viszont a színe lehetne egy kicsit sötétebb, valami "koszálóbb". Ha gyakrabban kell mosni, hamarabb elcsúnyul.
2016. ápr. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor elnéztem valamit. De ez akkor is borzasztó, egy hátizsák nem lenne jobb?
2016. ápr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!