Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam/írjam le a...

Hogyan mondjam/írjam le a tanáromnak? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Óvodás korom óta táncolok, kb 8 éve. (13 éves vagyok, fiú). Nagyon megszerettem és komolyan szeretnék vele foglalkozni. Táncolok is egy néptánccsoportban is. Szinte egész nap tudnék táncolni. Én ezt szeretem és tanár szeretnék lenni és esetleg felvételizni tánciskolába. És valami versenyen indítana e szólóba. A tanár kedves és megértő.

2016. ápr. 17. 17:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Először is döntsd el, kik és mit szeretnél mondani, mert én sem értem.
2016. ápr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Milyen tanárnak akarod megmondani, és tulajdonképpen mit akarsz neki mondani, és miért olyan nehéz elmondani?


Egyébként:


-Tanár úr, én már óvodás korom óta táncolok, imádom, ezt akarom csinálni.

2016. ápr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Hát,ha ennyire megszeretted őt,legyél őszinte,megható,de mégis laza. :) Beszélj neki nyíltan az érzéseidről,érted. :)

De szerintem először csak kezdj el vele kettesben találkozgatni,vagy beszélgess vele szünetekben,a többi majd alakul. :)

2016. ápr. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!