Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vizsga előtti para, idegesség,...

Vizsga előtti para, idegesség, stb?!

Figyelt kérdés

Tudom unalmas a kérdés,de akkor is 2 hét és érettségi.Tanulok,mint a güzü,de úgy érzem,hogy mind hiába..Jelentkeztem egyetemre is.

Persze nem mindennap tanulok,hogy nehogy túlhajtsam magam,mert elő tud velem fordulni,hogy túlzásba esem a tanulással.Barátnőim és a családom is azt mondják,hogy nagyon ráparázok és ezért érzem mind ezt.

Mit csináljak? :)



2016. ápr. 17. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
hát most erre mit tudunk mondani? nyugodj meg :)
2016. ápr. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nyugodj meg, ha egy érettségire így ráparázol, akkor az egyetemi vizsgaidőszakba bele fogsz halni...
2016. ápr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ez most kellett neki...XD ott majd megtanulja hogy ne parázzon rá
2016. ápr. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem, olyan biztos.. van olyan csoporttársam, aki most, a hatodik vizsgaidőszak végén is sírva várta hogy bekerüljön vizsgázni, és rendszeresen elájul. De az érettségi tényleg piskóta, nem kell kétségbe esni. milyen szakra jelentkeztél amúgy?
2016. ápr. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát részvétem neki... én már most a 2. félévemre megtanultam, hogy nem szabad parázni, tanulni kell, és megmutatni mindent amit tudsz..
2016. ápr. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen ha valaki nagyon izgul, csak rosszabb lesz, mert vizsgán összekeverheti a dolgokat. De érettségin nem arra mennem hogy megbuktassanak kérdező, ha odáig eljutottál, akkor már egyenesben vagy.
2016. ápr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

SZTE-TTIK biológia bsc. :D

Nagyon imádom a biológiát és értem is meg minden.De ott van bennem az a kis hang,hogy mi van ha nem...Persze próbálok nem gondolni.Próbálok lelkiismeretesen tanulni,mert tudom,hogy mindent megpróbáltam meg minden.De most úgy érzem,hogy hiába tanulok itthon csak egyre rosszabb érettségi feladatsorokat töltök ki :/ Tudom,hogy piskóta az egyetemi vizsgákhoz,de most csak ezen szeretnénk túl jutni. Mindent a maga idejében :D.

2016. ápr. 17. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!